А Д В О К А Т И

Кримінальні справи

рекомендації_Вибір  адвоката  у  кримінальній  справі _ 

 

1. Адвокат запропонований слідчим – не кращий вибір. Слідчий може красномовно говорити про те, що рекомендований ним адвокат є кращим, але, насправді, він є найкращим вибором для самого слідчого і сторони обвинувачення (процесуального прокурора). Такий захисник постарається створювати якомога менше проблем своїм протеже.

 

2. Уникайте адвокатів, представництво яких знаходиться на території суду або біля суду. Суд є на перший погляд пересічної людини вигідним місцем для адвоката, тому такий адвокат старатиметься створювати для суду мінімум утруднень, щоб не втратити комфортних умов праці.

 

3. Безкоштовний адвокат також не найкращий вибір. За законом зобов'язані надати безкоштовного адвоката. Однак такий адвокат реально не зацікавлений в успішному результаті конкретної справи, оскільки його «державна компенсація», отримувана замість гонорару залишає бажати кращого.

 

4. Адвокат який реально вирішує поставлені завдання та ще й постійно самовдосконалюється - не може бути банально дешевим. Висока на перший погляд вартість правових послуг захисника визначається ринковою кон'юнктурою, а також самою сутністю діяльності адвоката, від роботи якого часто багато що залежить. Наприклад, чи залишиться довіритель на свободі чи буде він й надалі разом із своїм майном. Тому намагайтеся не скупитися.

 

5. Довіра адвокату-запорука Вашого успіху !Обновлен 11 янв 2016. Создан 23 ноя 2015