А Д В О К А Т И


ОДИН З АДВОКАТІВ ДАНОГО САЙТУ

ОДИН ИЗ АДВОКАТОВ ЭТОГО САЙТА Р Е З Ю М Е 

____________

 

А Д В О К А Т   Балаушко Анатолій Миколайович, народився 22 березня 1962 року у м. Львові в сім’ї  службовців, тел.: +38 050 430 3178.


Освіта: вища стаціонарна: юридичний факультет ЛДУ ім. І.Франка та ряд курсів підвищення кваліфікації, в тому числі 2 дипломи підвищення кваліфікації керівних кадрів прокуратури, отриманих у м. Москві та м. Харкові.                                                                                                                                                                                   

Стаж роботи в органах прокуратури:  7 років (в тому числі з врахуванням роботи у місцевостях Далекого Сходу, прирівняних до віддалених Крайньої Півночі).

 

Стаж роботи на керівних посадах в банках – 7 років.  

 

Стаж адвокатської практики – більше 23 років.

 

По сумісництву з основною діяльністю набув хороші різносторонні знання практичної організації роботи як банківської установи, зокрема здійснював утворення, підбір кадрів та результативне керівництво протягом 1,5 років філії банку, а також по земельно-кадастрових та  землевпорядних питаннях, оскільки з 05 січня 2007  року по 31 січня 2010 року (3 роки) постійно за цивільно-правовими угодами надавав адвокатські, правові, юридичні, представницькі послуги Львівській регіональній філії Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» Держкомзему України та з 01 жовтня 2005 року по 01.09.2011 р. (6 років) постійно аналогічно надавав адвокатські, правові, юридичні, представницькі послуги «Управлінню держкомзему у Сколівському районі Головного управління держкомзему у Львівській області Державного Комітету  України із Земельних Ресурсів України (в даний час перейменовано в Держгеокадастр). Наявний практичний досвід постійного юридичного обслуговування за цивільно-правовими договорами сітки аптек та за методикою віддаленого обслуговування у м. Києві фармацевтичної компанії - дистриб’ютора торгової марки світового виробника медтехніки. 

 

Більш розгорнуто та детально - в автобіографічній довідці (у зворотному порядку):

 


Періоди

(у зворотному порядку) 

  

 

Назви займаних посад (діяльність)

 

 

Назви та розташування установ 

 

 

липень 1995 р. –

по даний час.

 

В зв’язку з захистом та отриманням Свідоцтва на право зайняття адвокатською діяльністю, в окремі періоди по сумісництву з основною роботою, або в якості основної діяльності в інші періоди, – послідовно займаюсь правозахисною діяльністю, зокрема приватною адвокатською практикою, абонентним юридично-інформаційним обслуговуванням довірителів суб’єктів різних сфер господарської діяльності. Більш як за 22 років приймав участь в судових розглядах в якості представника, адвоката-захисника: (в тому числі, як по першій інстанції, так і в апеляційних та касаційних інстанціях) численного ряду кримінальних, цивільних, господарських, адміністративних справ (в тому числі із земельно-кадастрових питань), з яких майже всі - підвищеної складності (антирейдерські), а також при розгляді різноманітних  юридичних конфліктів (в органах: прокуратури, внутрішніх справ, податкової служби, трудових з участю роботодавців, тощо).  Переважна більшість таких справ – з позитивним результатом та в основному це захист інтересів потерпілих осіб. Також по сумісництву з адвокатською діяльністю останнім періодом займав різні керівні посади в юридичній сфері та за цивільно-правовими договорами. В серпні – листопаді 2015 р. у Генеральній Прокуратурі України в якості «зовнішнього» кандидата  пройшов  4-х рівневий відбірковий конкурс на керівну посаду в органи прокуратури, за результатами якого показав хороші результати професійного тесту з 5000 питань з різних сфер законодавства; тесту на загальні здібності швидко приймати вірні рішення; психологічного тесту на професійну придатність та четвертого рівня - співбесіду. За результатами зайняв 13-те місце при 4-х прохідних, тому залишився й надалі працювати приватним адвокатом.  

 

 

Адвокат

(м. Львів, районні центри Львівської та сусідніх областей, м. Київ, а також по інших регіонах України в тому числі дистанційно).

 

 

 

 

 

 

 

вересень 2001 р. –

листопад 2001 р.

 

Радник Голови Правління ВАТ „Кредитпромбанк”

 

 

ВАТ „Кредитпромбанк”

(м. Київ).

 

 

березень 2000 р. –  вересень 2001 р.

 

Керівник Львівської філії ВАТ “Кредитпромбанк”, яку розвинув до  прибуткової фінансової діяльності.

В українській економічній студії (м. Київ) закінчив навчання по програмі “Використання векселів в господарському обороті України, також атестований по питаннях роботи з банківськими металами на валютному ринку України, також постійно приймав участь в різноманітних семінарах по питаннях банківської діяльності.

 

 

Львівська філія ВАТ “Кредитпромбанк”

(м. Львів).

 

лютий 1998 р. –

березень 2000 р.

 

Представник КБ “Інкомбанк – Україна в м. Львові (з грудня 1999 р. КБ “Інкомбанк – Україна було перейменовано в ВАТ “Кредитпромбанк”). За цей час утворив нову філію у м.Львові з клієнтською базою, сформував високопрофесійний колектив та забезпечив прибуткову діяльність (по аналітичному обліку).

 

 

КБ “Інкомбанк – Україна”  >

ВАТ “Кредитпромбанк”

(м. Київ).

 

 

липень 1997 р. –

листопад 1999 р.

 

Спочатку за сумісництвом, а з січня 1998 р. по листопад 1999 р. – на постійній основі: голова правління ТзОВ “Західний торговець” – торгівця цінними паперами, на базі якого і було в послідуючому створено ініціативну групу, а надалі - нову філію банку у м. Львові  «з чистого аркуша» (див. вище).

 

 

ТзОВ “Західний торговець” – торгівець цінними паперами 

(м. Львів).

 

вересень 1994 р. –

січень 1998 р.

 

Очолював юридичну службу (управління) спочатку Львівської філії Акціонерного банку “INKO”, яка з грудня 1996 р. була реорганізована у Львівське регіональне управління (ЛРУ) КБ “VG-БАНК”, яке в січні 1997 р. перейменовано в ЛРУ КБ “УКРКРЕДИТТРАНСБАНК”.  

 

 

- ЛФ КБ “INKO”,

- ЛРУ КБ “VG-БАНК”,

- ЛР УКБ „УКРКРЕДИТТРАНСБАНК”

(всі: у м. Львові).                                   

 

листопад 1992 р. –

грудень 1992 р.

 

З відривом від роботи пройшов навчання та успішно закінчив Інститут підвищення кваліфікації Прокуратури України, про що отримано диплом.

 

Інститут підвищення кваліфікації працівників прокуратури України

(м. Харків).

 

 

січень 1992 р. –

лютий 1992 р.

 

З відривом від роботи пройшов навчання та успішно закінчив Інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів Прокуратури СРСР, про що отримав свідоцтво.

 

 

Інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів Прокуратури СРСР  

(м. Москва).

 

 

квітень 1988 р. –

серпень 1994 р.

 

Займав посади в органах прокуратури: від слідчого військової прокуратури (календарно 2 роки, але з розрахунку 1 рік за 1,5 з врахуванням віддаленої місцевості),  старшого  слідчого прокуратури м.Львова (1 рік), до керівної посади прокурора управління прокуратури Львівської області (3 роки) – здійснював нагляд за законністю діяльності прокуратур районів області. Наявні подяки за відмінну роботу, грошові премії та цінний подарунок – іменний годинник. 

 

 

-  Військова прокуратура Гайтерського гарнізону Далекосхідного військового округу (м. Комсомольск-на-Амурі Хабаровського краю);

- Прокуратура Львівської області;

- Прокуратура м. Львова.

 

серпень 1982 р. –

червень 1987 р.

 

Навчався та закінчив юридичний факультет Львівського державного університету ім. І. Франка (денне відділення) по спеціальності «правознавство».

 

 

ЛДУ ім.І.Франка

(м. Львів).

 

травень 1980 р. – травень  1982 р.

 

 

Після закінчення СШ № 34 у м. Львові проходив строкову військову службу в повітряно - десантних військах, спочатку в спеціальному учбовому підрозділі ВДВ та яку закінчив у військовій розвідці обмеженого контингенту радянських військ в Афганістані (розвідувальна рота 350-го повітряно–десантного полку 103-ї «вітебської» дивізії  ВДВ). Учасник бойових дій, нагороджений державними нагородами.

 

 

- Литовська РСР

(смт. Гайжюнай);

- Україна

(м. Болград, Одеської області);

- Афганістан    

(міста: Шинданд, Кабул, Чарикар).

 

 

Звання в органах прокуратури: юрист 1-го класу;  військове звання: підполковник юстиції запасу.

 

Спортивні розряди:  3-й по парашутному спорту (19 стрибків,  з них 12- військових); 2-й по плаванню.

 

Державні нагороди:  

   1. Медаль "50 років повітряно - десантним військам" - 02.08.1980 р.

   2. Медаль "Воїну-інтернаціоналісту від вдячного афганського народу" – 15.05.1988 р.

   3. Грамота Президії Верховної Ради СРСР воїну-інтернаціоналісту та нагрудний знак до неї –                    28.12.1988 р.

   4. Медаль "70 років Збройним силам СРСР" – 29.10.1989 р.

   5. Медаль "25 років виведення військ з Афганістану" - 10.10.2014 р.

   6. Орден "За участь у бойових діях на території інших держав" - 14.02.2017 р.

 

Знання іноземних мов: англійська - базова, польська - розмовна, російська - вільно, українська – рідна, з афганських мов – окремі вислови.

 

Інші корисні навички:

Повна комп'ютерна грамотність. Наявні права водія та досвід вільного керування всіма марками автомобільної техніки та колісною, гусеничною бронетехнікою - військовими транспортними засобами пересування (БМД, БТР-Д, БТР-80), з врахуванням досвіду військової розвідки у бойових умовах

 

************************************************** по-русски *************

 

 Р Е З Ю М Е 

 

А Д В О К А Т Балаушко Анатолий Николаевич, родился 22 марта 1962 года в г. Львове в семье служащих, тел. +38 050 4303178.

 

Образование: высшее стационарное: юридический факультет ЛГУ им. И.Франко и ряд курсов повышения квалификации, в том числе 2 диплома повышения квалификации руководящих кадров прокуратуры, полученных в г. Москве и м. Харькове.

 

Стаж работы в органах прокуратуры: 7 лет (в том числе с учетом работы в местностях Дальнего Востока, приравненных к удаленным районам Крайнего Севера).

 

Стаж работы на руководящих должностях в банках – 7 лет.

 

Стаж адвокатской практики – более 23 лет.

 

По совместительству с основной деятельностью приобрел хорошие разносторонние знания практической организации работы как банковского учреждения, в частности осуществлял образования, подбор кадров и результативное руководство в течение 1,5 лет филиала банка, а также по земельно-кадастровым и землеустроительным вопросам, поскольку с 05 января 2007 года по 31 января 2010 года (3 года) постоянно по гражданско-правовым соглашениям предоставлял адвокатские, правовые, юридические, представительские услуги Львовскому региональнму филиалу Государственного предприятия "Центр государственного земельного кадастра" Госкомзема Украины и с 01 октября 2005 года по 01.09.2011 г. (6 лет) постоянно аналогично предоставлял адвокатские, правовые, юридические, представительские услуги «Управлению госкомзема в Сколевском районе" Главного управления Госкомзема во Львовской области Государственного Комитета Украины по Земельных Ресурсах Украины (в настоящее время переименован в Госгеокадастр). Имется практический опыт постоянного юридического обслуживания по гражданско-правовым договорам сети аптек и по методике удаленного обслуживания в г. Киеве фармацевтической компании - дистрибьютора торговой марки мирового производителя медтехники.

   

Более развернуто и подробно - в автобиографической справке (в обратном порядке): 

 


Периоды

(в обратном порядке) 

 

 

Названия занимаемых должностей (деятельность)

 

Названия и расположения учреждений 

 

июль 1995 г. –

по настоящее время.

 

В связи с защитой и получением Свидетельства на право занятия адвокатской деятельностью, в отдельные периоды по совместительству с основной работой, или в качестве основной деятельности в другие периоды, – последовательно занимаюсь правозащитной деятельностью, в частности частной адвокатской практикой, абонементным юридически-информационным обслуживанием доверителей - субъектов различных сфер хозяйственной деятельности. Более чем за 22 года   принимал участие в судебных разбирательствах в качестве представителя, адвоката-защитника: (в том числе, как по первой инстанции, так и в апелляционных и кассационных инстанциях) многочисленного ряда уголовных, гражданских, хозяйственных, административных дел (в том числе по земельно-кадастровым вопросам), из которых почти все - повышенной сложности (антирейдерские) также при рассмотрении различных юридических конфликтов (в органах: прокуратуры, внутренних дел, налоговой службы, трудовых с участием работодателей). Подавляющее большинство таких дел с положительным результатом и в основном это защита интересов потерпевших лиц. Также по совместительству с адвокатской деятельностью за определённый период занимал различные руководящие должности в юридической сфере и по гражданско-правовым договорам. В августе – ноябре 2015 г. в Генеральной Прокуратуре Украины в качестве «внешнего» кандидата прошел 4-х уровневый отборочный конкурс на руководящую должность в органы прокуратуры, по результатам которого показал хорошие результаты профессионального теста из 5000 вопросов из различных сфер законодательства; теста на общие способности быстро принимать верные решения; психологического теста на профессиональную пригодность и четвертого уровня  -  собеседование.  По  результатам  занял  13-е место при 4-х проходных, поэтому остался и дальше работать частным адвокатом.

 

 

Адвокат (г. Львов, районные центры Львовской и соседних областей, г. Киев, а также по другим регионам Украины, в том числе дистанционно).

 

 

 

 

 

 

сентябрь 2001 г. –

ноябрь 2001 г.

 

Советник Председателя Правления ОАО „Кредитпромбанк”.

 

 

ОАО „Кредитпромбанк”

(г. Киев).

 

 

март 2000 г. –  сентябрь 2001 г.

 

Руководитель Львовского филиала ОАО “Кредитпромбанк”, которую развил к прибыльной финансовой деятельности.

В украинской экономической студии (г. Киев) закончил обучение по программе “Использование векселей в хозяйственном обороте Украины, также аттестован по вопросам работы с банковскими металлами на валютном рынке Украины, также постоянно принимал участие в различных семинарах по вопросам банковской деятельности.

 

 

Львовський филиал ОАО “Кредитпромбанк”

(г. Львов).

 

февраль 1998 г. –

март 2000 г.

 

Представитель КБ “Инкомбанк – Украина в г.Львове (с декабря 1999 г. КБ “Инкомбанк – Украина " было переименовано в ОАО “Кредитпромбанк”). За это время создал новый филиал в г.Львове с клиентской базой, сформировал высокопрофессиональный коллектив и обеспечил прибыльную деятельность (по аналитическому учету).

 

 

КБ “Инкомбанк – Украина”  >

ОАО “Кредитпромбанк”

(г. Киев).

 

 

июль 1997 г. –

ноябрь 1999 г.

 

Сначала по совместительству, а с января 1998 г. по ноябрь 1999 г. – на постоянной основе: председатель правления ООО “Восточный торговец” – торговца ценными бумагами, на базе которого и было в последующем создали инициативную группу, а в дальнейшем - новый филиал банка в г. Львове «с чистого листа» (см. выше).

 

 

ООО “Западный торговец” – торговец ценными бумагами 

(г. Львов).

 

сентябрь 1994 г. –

январь 1998 г.

 

Возглавлял юридическую службу (управление) сначала Львовского филиала Акционерного банка “INKO”, который с декабря 1996 г. был реорганизован в Львовское региональное управление (ЛРУ) КБ “VG-БАНК”, которое в январе 1997 г. переименовано в ЛРУ КБ “УКРКРЕДИТТРАНСБАНК”.

 

 

- ЛФ КБ “INKO”,

- ЛРУ КБ “VG-БАНК”,

- ЛР УКБ    „УКРКРЕДИТТРАНСБАНК”

  (все: в г. Львове).                                    

 

ноябрь 1992 г. –

декабрь 1992 г.

 

С отрывом от работы прошел обучение и успешно окончил Институт повышения квалификации Прокуратуры Украины, о чем получен диплом.

 

Институт повышения квалификации рабтников прокуратуры Украины

(г. Харьков).

 

 

январь 1992 г. –

февраль 1992 г.

 

С отрывом от работы прошел обучение и успешно окончил Институт повышения квалификации руководящих кадров Прокуратуры СССР, о чем получил свидетельство.

 

Институт повышения квалификации руководящих кадров Прокуратуры СССР  

(г. Москва).

 

 

апрель 1988 г. –

август 1994 г.

 

Занимал должности в органах прокуратуры: от следователя военной прокуратуры (календарно 2 года, но из расчета 1 год за 1,5 с учетом удаленной местности), старшего следователя прокуратуры г. Львова (1 год), до руководящей должности прокурора управления прокуратуры Львовской области (3 года) – осуществлял надзор за законностью деятельности прокуратур районов области. Имеются благодарности за отличную работу, денежные премии и ценный подарок – именные часы.

 

 

-  Военная прокуратура      Гайтерского гарнизона  Дальневосточного военного  округа (г. Комсомольск-на-    Амуре Хабаровского края);

- Прокуратура Львовской    области;

- Прокуратура г. Львова.

 

август 1982 г. –

июнь 1987 г.

 

Учился и окончил юридический факультет Львовского   государственного    университета  им. И. Франко (дневное отделение) по специальности «правоведение».

 

 

ЛГУ им.И.Франка

(г. Львов).

 

май 1980 г. –

май  1982 г.

 

 

После окончания СШ № 34 г. Львове проходил срочную военную службу в воздушно - десантных войсках, сначала в специальном учебном подразделении ВДВ и которую окончил в военной разведке ограниченного контингента советских войск в Афганистане (разведывательная рота 350-го воздушно–десантного полка 103-й «витебской» дивизии ВДВ). Участник боевых действий, награждён государственными наградами.

 

 

- Литовская ССР

(пгт. Гайжюнай);

- Украина

(г. Болград, Одесской области);

- Афганистан    

(города: Шинданд, Кабул, Чарикар).

 

 

Звание в органах прокуратуры: юрист 1-го класса; военное звание: подполковник юстиции запаса.

 

Спортивные разряды: 3-й по парашютному спорту (19 прыжков, из них 12 - военных); 2-й по плаванию.

 

Награды:

1. Медаль «50 лет воздушно - десантным войскам» - 02.08.1980 г.

2. Медаль «Воину-интернационалисту от благодарного афганского народа» – 15.05.1988 г.

3. Грамота Президиума Верховного Совета СССР воину-интернационалисту и нагрудный знак к ней –       28.12.1988 г.

4. Медаль “70 лет Вооруженным силам СССР” – 29.10.1989 г.

5. Медаль «25 лет вывода войск из Афганистана» - 10.10.2014 г.

6. Орден "За участие в боевых действиях на территории других государств" - 14.02.2017 г.

 

Знание иностранных языков: английский - базовый, польский - разговорный, русский - свободно, украинский – родной, из афганских языков – отдельные высказывания.

 

Другие полезные навыки. Полная компьютерная грамотность. Имеются права водителя и опыт свободного управления всеми марками автомобильной техники и колесной, гусеничной бронетехникой - военными транспортными средствами передвижения (БМД, БТР-Д, БТР-80), с учетом опыта военной разведки в боевых условияхОбновлен 17 июл 2020. Создан 08 фев 2017